Putojančio vyno ir persikų kokteilis „Bellini“ gavo savo pavadinimą dėl švelniai rausvos spalvos, kuri miksologui priminė Giovanni Bellinio tapybos darbus.
„Boutique“ stiliaus pastatas — stilingas, nedidelis, suasmenintas, dažniausiai madingoje miesto dalyje esantis. „Bellini“ atitinka visus keturis apibrėžimo punktus.
Tikram Bellini kokteiliui reikalingi balti persikai, geriausia su rausva odele ir nedideli. Tik jau ne geltoni ir ne konservuota tyrė!
Venecijoje gyvenusį Giovannį Bellinį tikriausiai kurti įkvėpė garsūs kanalai. O mus — Neris.
Olimpinėse žaidynėse 100 metrų nubėgama per 9 su puse sekundes. Bet nėra kur skubėti, galima iki Kongresų rūmų nueiti ir per 3 minutes.
150 metrų — tai 600 aukštakulnių (38 dydžio) arba 455 šampano buteliai, bet tik 6 su puse mėlyno banginio patelės (patinai mažesni). Ir atstumas nuo „Bellini“ iki LNOBT.
Pasaulyje yra apie 300 milijonų išmaniųjų būstų. Vienuolika iš jų — „Bellini“ butai.
Triukšmo lygis Vilniaus centre gali siekti iki 75 decibelų. „Schüco“ langai sumažina šį triukšmą iki maždaug 33 decibelų – tai ramios bibliotekos garso lygis.
Jei namas nešioja kokteilio vardą, pagalvojus visai logiška, kad jo stogas būtų kokteilio taurės formos.
Ksilofonas — tai saviskambis muzikos instrumentas, kuris groja vibruodamas. Žvelgdami į mirguliuojantį „Bellini“ fasadą, mes beveik laukiame, kad jis suskambs.
Vilniaus katedra nuo XIII amžiaus iki Stuokos-Gucevičiaus ne sykį keitė išvaizdą. Dabartinis nuo Bellini stogo atsiveriantis Vilniaus katedros vaizdas susiformavo po 1801 metų rekonstrukcijos.