Pačioje Vilniaus širdyje, arti svarbiausių sostinės kultūros įstaigų, istorijos paminklų, verslų ir pramogų įsikūręs boutique stiliaus Bellini projektas siūlo unikalius butus, kuriuos galėsite pasirinkti pagal savo norus ir poreikius.
Savo gyvenimui čia diriguosite jūs, o mes suteiksime sceną, tam pasitelkę garsaus Audriaus Ambraso architektų biuro projektą, išgaubtą stogą su vaizdu į Vilniaus Katedrą, prabangias apdailos medžiagas ir pažangiausias būsto technologijas.
Putojančio vyno ir persikų kokteilis „Bellini“ gavo savo pavadinimą dėl švelniai rausvos spalvos, kuri miksologui priminė Giovanni Bellinio tapybos darbus.
Bellini projektas įsikūręs į UNESCO pasaulio paveldo sąrašą įrašytame Vilniaus istoriniame centre. Neries krantinė yra tiesiog po langais, Kongresų rūmai — kaimynystėje, LNOBT — 150 metrų atstumu, verslai — kitapus upės, pramogos ir restoranai — gretimose Gedimino ir Vilniaus gatvėse. Ši vieta suteikia visišką pasirinkimo ir judėjimo laisvę.
Olimpinėse žaidynėse 100 metrų nubėgama per 9 su puse sekundes. Bet nėra kur skubėti, galima iki Kongresų rūmų nueiti ir per 3 minutes.
Pasaulyje yra apie 300 milijonų išmaniųjų būstų. Vienuolika iš jų — „Bellini“ butai.
Namai patogesni, kai juose viskas paklūsta jūsų valiai – tokia yra „Bellini“ filosofija. Pažangiosios išmaniojo būsto technologijos leis jums lengvai nustatyti ir valdyti šildymą, kondicionierius, apšvietimą, rekuperaciją ir kitus elementus. Su išmania įėjimo kontrole namuose galėsite jaustis saugūs. Sklandų sistemos darbą užtikrins kiekvienam butui priskirtas atskiras serveris.
Triukšmo lygis Vilniaus centre gali siekti iki 75 decibelų. „Schüco“ langai sumažina šį triukšmą iki maždaug 33 decibelų – tai ramios bibliotekos garso lygis.
Jei namas nešioja kokteilio vardą, pagalvojus visai logiška, kad jo stogas būtų kokteilio taurės formos.
Autentiškam ir estetiškam gyvenimui pastatą pritaikė garsus Audriaus Ambraso architektų biuras. Projekto tūrių, medžiagų, spalvų sprendiniai darniai tinka prie esamo Neries krantinės konteksto. Specialiai šiam pastatui sukurti reljefiniai, tarsi pulsuojantys natūralių spalvų fasadai lyg atspindi mirguliuojančią Neries tėkmę. Laiptinių apdailoje pritaikyti žalvario ir granito elementai. Projektuodami stogą, architektai atsižvelgė į vertingąja senamiesčio savybe pripažintą panoramą nuo dešiniojo Neries kranto ir suplanavo išgaubtos formos apželdintą terasą.
Pasaulyje yra apie 300 milijonų išmaniųjų būstų. Vienuolika iš jų — „Bellini“ butai.
Venecijoje gyvenusį Giovannį Bellinį tikriausiai kurti įkvėpė garsūs kanalai. O mus — Neris.
Pro butų langus, balkonus ir nuo stogo terasos atsiveriantys vaizdai nuskamba visomis Vilniaus natomis: klasikinė istorinio centro rimtis, Senamiesčio barokas, verslų kitapus upę žvilgesys ir verdantis gyvenimas Neries krantinėje. Visa ši Vilniaus simfonija sups jus, bet neįsiverš į namų garsovaizdį triukšmą izoliuojančių ir net 47 decibelų atremiančių Schüco langų dėka.
Vilniaus katedra nuo XIII amžiaus iki Stuokos-Gucevičiaus ne sykį keitė išvaizdą. Dabartinis nuo Bellini stogo atsiveriantis Vilniaus katedros vaizdas susiformavo po 1801 metų rekonstrukcijos.
Kaip atrodo Neris po pat buto langais?
„Boutique“ stiliaus pastatas — stilingas, nedidelis, suasmenintas, dažniausiai madingoje miesto dalyje esantis. „Bellini“ atitinka visus keturis apibrėžimo punktus.